Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Fitness ve Vault Gymu je vybaveno nekompromisně. Všechny stroje a vybavení, které u nás najdete jsou originální stroje značek, které jsou ve světě to nejlepší. Spoustu laviček v činkové zóně, tři věže na velkou osu, dvě platformy, zóna na funkční trénink, velké množství kalibrovaných závodních kotoučů od 0,5 kg do 25kg či kardio zóna obsahující běhací pásy, eliptical či rotoped. To vše pečlivě rozděleno tak, aby bylo vše logicky uspořádáno a kolem bylo pořád dost prostoru.

 

Je legendární americká značka posilovacích strojů určených pro extrémní silový trénink. U nás najdete jak volně nakládané varianty, tak hlavně stroje založené na MTS technologii. Motion Technology Selectorized™ je technologie zaměřená na zachování biomechanické integrity patentované technologie Iso-Lateral®, kterou najdete u ručně nakládaných strojů Hammer Strength s tou vyjímkou, že pomocí speciálních pásů lze pohodlně měnit zátěž bez manuálně namáhavého přendavání kotoučů.

 

Italská značka TechnoGym má dlouholetou tradici ve fitness průmyslu a díky svému designu a velkým zkušenostem z olympijských her, kde dlouhá léta dělala sponzora, patří bezkonkurenčně k tomu nejlepšímu co fitness segment může nabídnout. U nás naleznete spoustu strojů této značky v nevyšší řadě selection, která se vyznačuje nejkvalitnějším zpracováním a navýšenou cihličkovou zátěží.

 

StrongGear je obchod s vybavením na crossfit, powerlifting a strongman, gymnastiku, atletiku, kalistetiku, regeneraci nebo rehabilitaci. U nás ve Vaultu je od této značky k nalezení spoustu drobného vybavení jako bradla nebo lana. Hlavně však olympijské osy ( swiss bar, safety squat bar, axle fat bar atd. ), kalibrované kotouče, obrácenou hyperextenzi, airbike nebo glute ham developer.

© Copyright 2024 Vault GYM
Nastavení sledování Cookies